Najczęściej zadawane pytania

1. Jakie są opcje wysyłki?

- Darmowa dostawa do paczkomatu

Darmowa dostawa kurierem na podany adres

- Możliwość płatności przy odbiorze

2. Jak długo zajmie dostarczenie mojego zamówienia?

W większości przypadków towar wysyłamy następnego dnia roboczego. Dostawa zwykle trwa od 2 - 5 dni roboczych. Zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia terminu dostawy do 10 dni roboczych z powodu możliwych opóźnień po stronie przewoźnika. 

3. Czy mogę anulować zamówienie?

Zamówienia mogą zostać anulowane, jeśli nie zostały przetworzone i wysłane. Po ich przetworzeniu nie można ich anulować.

Upewnij się, że podałeś poprawny adres wysyłki. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty wysłane na nieprawidłowe adresy podane przez kupującego. W takich przypadkach kupujący będzie odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty za wysyłkę poniesione w celu wysłania na właściwy adres.

 4. Czy mogę zwrócić towar? 

Tak. Każdy produkt posiada 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli nie będziesz zadowolony z produktu, w ciągu 30 dni od dostawy możesz go zwrócić bez podawania przyczyny. Aby zainicjować zwrot towaru, skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu mniej niż 24-48 godzin. Wszystkie przedmioty muszą być w nieużywanym stanie nadającym się do ponownej sprzedaży i w oryginalnym opakowaniu. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia każdego zwrotu, który nie spełnia tych kryteriów. Jeśli otrzymany przedmiot jest uszkodzony, najpierw prosimy o przesłanie nam zdjęcia przedstawiającego uszkodzenie, a po sprawdzeniu odpowiemy, czy spełnia on nasze kryteria wymiany. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia każdego zwrotu, który nie spełnia tych kryteriów. Podaj podany przez nas numer zamówienia, aby zwrot mógł zostać prawidłowo przetworzony. Jeśli nie podasz numeru zwrotu, nie możemy zagwarantować, że Twój zwrot zostanie przetworzony. Kupujący jest odpowiedzialny za opłacenie kosztów wysyłki zwrotnej. Zalecamy skorzystanie z usługi wysyłki z możliwością śledzenia, aby mieć pewność, że zwrot zostanie dostarczony. 

Nasz adres zwrotny to: M&K 50-513 Wrocław Ul. Gazowa 26/8